769

جلسه نشست روشنگری با محوریت دجال واره با حضور اعضای شورای پایگاه و بسیجیان عضو فعال وعادی در محل سالن جلسات شرکت آب و فاضلاب خراسان شمالی برگزار گردید.

روز سه شنبه 31/4/93 جلسه توجیهی نهضت روشنگری با محوریت دجال واره (ماهواره )با حضور استاد حیدر پور با مباحث مقابله با مضرات ماهواره برگزار شد .

محمد رضا شیردل فرمانده پایگاه امام حسین (ع) شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی در این رابطه گفت :دشمنان اسلام با استفاده از کانالهای با توسعه ماهواره ای ، فرهنگ غلط و با برنامه ریزی ، فکر واندیشه خانواده ها به ویژه فرزندان را هدف قرار داده و استمرار وتکرار در موضوعات ضد ارزشی آن را به عنوان ارزش جلوه می نماید و مقابله با آن با توجه به شعار سال از سوی مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) در خصوص توجه به فرهنگ مورد تاکید می باشد و به همین جهت راستای روشنگری اذهان پرسنل مبادرت به برگزاری این جلسه نمودیم .

در این جلسه توجیهی استاد حیدر پور به توضیح فلسفه نامگذاری سالها تو سط مقام معظم رهبری پرداختندو جنگ نرم از طریق ماهواره را از برنامه اصلی دشمن اعلام کردند.

حیدر پور افزود : دشمن در حوزه ماهواره می تازد ومتاسفانه ماهواره جزء سرگرمی برخی خانواده ها شده است .

وی ادامه داد: برنامه دشمن تحقق برنامه های شیطانی است که از طریق ماهواره ورود پیدا می کند ، با توجه به اینکه 70درصدیادگیری از طریق چشم اتفاق می افتد ،ماهواره هم نشان میدهد وهم درگیر می کند.

ایشان افزودند : وجود ماهواره در منازل باعث می شود جوانان ما از اسلام فاصله گرفته و پیگیر برنامه های غلط ماهواره باشند .

ایشانراه های مقابله با ماهواره را پر کردن اوقات فراغت جوانان و تقویت ایمان ،اعتقاد ، اخلاق ، رنگ دهی دینی به زندگیمان و آگاهی بخشی جوانان نسبت به مضرات ماهواره به مقابله با آن بپردازیم .پنل اعضای سایت