اولین دوره مسابقات والیبال پرسنل شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی گرامی داشت هفته وحدت و هفته بسیج با حضور 5 تیم از امورهای تابعه و ستاد مرکزی به مدت 3 روز متوالی در محل سالن شهید علیرضا واحدی شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی، این مسابقات با حضور 5 تیم به صورت دوره

ای در محل سالن شهید علیرضا واحدی شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی برگزار گردید که در نهایت تیم امور آب و فاضلاب شهرستان بجنورد در رقابتی نزدیک و نفس گیر توانست با نتیجه 3 بر 2  بر تیم امداد آب شهرستان بجنورد غلبه کند و به مقام قهرمانی برسد و تیم امداد آب بجنورد به مقام دوم رضایت بدهد.لازم به ذکر است فقط بازی فینال بصورت سه گیم از پنچ گیم و مابقی بازیها 2 گیم از سه گیم برگزار گردید.

همچنین دیدار رده بندی  بین تیم های ستاد مرکزی با تیم مشترک امورآب و فاضلاب مانه و سملقان و امور آب و فاضلاب راز برگزار گردید که تیم ستاد توانست با نتیجه 2 بر 1 به تیم مشترک امور مانه و سملقان و راز غلبه کند و جایگاه سومی این مسابقات را به خود اختصاص دهد.

در پایان جام قهرمانی و جوایز تیمهای برتر این مسابقات توسط مهندس غلامحسین ساقی رئیس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی و کورش بهادری مدیر کل ورزش و جوانان استان اهداء گردید.

مهندس ساقی رئیس هیات مدیره و مدیر عامل این شرکت در اختتامیه این مسابقات هدف از برگزاری این مسابقات را ایجاد فضای فرهنگی و ورزشی بین پرسنل و ترویج صمیمت و دوستی دانست و گفت برد و باخت مطرح نیست بلکه ایجاد یک فضای رقابتی سالم توام با دوستی و ایجاد روحیه  نشاط و شادابی در پرسنل در راستای خدمت رسانی بهتر به شهروندان از مهمترین اهداف  برگزاری مسابقات ورزشی بین پرسنل این شرکت می باشد.

 پنل اعضای سایت