مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب خراسان شمالی:

 ۲۹ پروژه آب و فاضلاب در خراسان شمالی کلنگ زنی و افتتاح می شود

 

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب خراسان شمالی از افتتاح22 پروژه و کلنگ زنی هفت پروژه آب و فاضلاب همزمان با هفته دولت در استان خبر داد.

 

غلامحسین ساقی با اعلام این خبر  اظهار داشت: این پروژه ها با اعتباری بالغ  بر 132 میلیارد و 742 میلیون و 200 هزار تومان   افتتاح و کلنگ زنی خواهند شد و جمعیتی در حدود 94هزار و ۲۶۴ نفر را تحت پوشش قرار می دهد.

 

وی افزود: مراحل ساخت و اجرای 22 پروژه با اعتباری بالغ 78 میلیارد و 492 میلیون و 200 هزار تومان  به پایان رسیده که همزمان با بزرگداشت هفته دولت افتتاح و در مدار بهره برداری قرار خواهد گرفت و پیش بینی های لازم جهت اجرای هفت پروژه جدید با اعتباری بالغ بر 54 میلیارد و 250 میلیون تومان  نیز انجام شده که در این هفته کلنگ آغاز عملیات اجرایی آنها به زمین خواهد خورد .

 

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب خراسان شمالی اظهار داشت: این 29 پروژه شامل : احداث مخازن ذخیره آب، حفر و تجهیز چاهای آب شرب، اجرای خطوط انتقال و شبکه های توزیع آب ، نصب انشعابات آب و فاضلاب ، اجرای خطوط انتقال و شبکه جمع آوری فاضلاب و ... است.

 

ساقی خاطر نشان کرد: 22 پروژه قابل افتتاح به ترتیب تعداد شش پروژه در شهرستان بجنورد، شهرستانهای شیروان و اسفراین هرکدام چهار پروژه ، فاروج و مانه و سملقان هرکدام 3سه پروژه و در شهرستان های جاجرم و رازو جرگلان هرکدام یک پروژه به بهره برداری خواهد رسید و هفت پروژه قابل کلنگ زنی نیز شامل دو پروژه در شهرستان بجنورد و در شهرستان های شیروان، اسفراین، مانه و سملقان ، فاروج و رازو جرگلان هرکدام یک پروژه تعریف شده است

 پنل اعضای سایت