در سومین روز از هفته دولت آیین آغاز عملیات اجرایی شبکه جمع آوری فاضلاب خیابان حر و الهیه شهر بجنورد با حضور مهندس محمدی سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری، مهندس عوض زاده فرماندار شهرستان بجنورد، اعضای شورای شهر و تنی چند از مسئولین و اهالی خیابان حر با اعتباری بالغ بر ۸۰ میلیارد ریال برگزارگردید.

مهندس ساقی مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی در مورد اجرای این پروژه گفت: این پروژه شامل اجرای ۳هزار و۸۶۵ متر شبکه جمع آوری فاضلاب در این مناطق می باشد  که می بایست در طی ۱۴ ماه اجرا و به مرحله بهره‌برداری برسد و با بهره برداری از این پروژه حدود 600خانوار از مزایای خدمات جمع آوری و دفع بهداشتی فاضلاب بهره مند خواهند شد.

در این مراسم مهندس محمدی سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی  استانداری خراسان شمالی نیز گفت: شرکت آب و فاضلاب در چند سال اخیر نشان داده که از ارگان‌ها و سازمان‌های خدمات رسانی است که جهت بهره مندی شهروندان از هیچ کوششی دریغ نمی کند.

ایشان توجه به مناطق کم برخوردار در استان را مورد تاکید قرار داد و از مدیرعامل شرکت آبفای استان بخاطر نگاه ویژه جهت بهره مند ساختن مردم از خدمات مطلوب در این مناطق تقدیر و تشکر نمود.

خاطر نشان می شود مراسم کلنگ زنی این پروژه با دستور مهندس عوض زاده، فرماندار شهرستان بجنورد صادر و ادوات حفاری رسما عملیات حفاری و خاکبرداری در خیابان حر را شروع نمودند.پنل اعضای سایت