استاندار خراسان شمالی در نشست با سرمایه گذاران حوزه آب گفت: یکی از سودآورترین سرمایه‌گذاری‌ها٬ سرمایه‌گذاری در حوزه آبفای خراسان شمالی است.

دکتر محمدعلی شجاعی در نشست با سرمایه گذاران حوزه آب با اشاره به مشکل کمبود منابع آب به‌عنوان یک دغدغه مهم سرمایه گذاران اظهار داشت: با حل مشکل پساب دغدغه سرمایه گذاران نیز برطرف می‌شود.

 

وی گفت: ورود شرکت‌های بزرگ سرمایه گذاری شستا و موسسه ملل به استان برای سرمایه گذاری به معنای فضای آماده استان برای سرمایه گذاران است.

وی با اشاره به اهمیت سیستم فاضلاب شهرها و سودآور سرمایه گذاری در این بخش٬ افزود: با توجه به عدم برخورداری برخی شهرهای استان از سیستم فاضلاب شهری سرمایه گذاری در این حوزه یکی از مطمئن ترین و پرسود ترین سرمایه گذاری‌ها در کوتاه مدت خواهد بود.

شجاعی با اشاره به تصویب سند سازگاری با کم‌آبی افزود: اگر سرمایه‌گذاری موضوع پساب را در قالب یک قرارداد قانونی لحاظ کند ما نیز صنایع استان را بسمت استفاده از پساب تولیدی هدایت خواهیم کرد.

استاندار خراسان شمالی گفت: ارائه طرح‌های مناسب در حوزه آب و پاسخ دو هفته‌ای به سرمایه‌گذاران باید از اولویت‌های دستگاه‌های زیرمجموعه باشد. از دستگاه‌های وزارت نیرو در استان می خواهیم تا زمینه بازدید سرمایه گذاران از پتانسیل‌های سرمایه گذاری در این بخش را فراهم کنند.پنل اعضای سایت