757

اقامه نماز اول وقت نه تنها به آرامش افراد كمك می‌كند بلكه به كارآمدی نیروی انسانی مشغول در ادارات و نهادها نیز منجر می‌شود .

 رئیس ستاد اقامه نماز استان در نماز جماعت شرکت آب و فاضلاب خراسان شمالی حضور یافت .

حجت الاسلام رضا احمدی فر پس از اقامه نماز در بین کارکنان شرکت آبفای شهری استان گفت : نماز جامع‌ترین عبادت الهی است كه در آن می‌توان همه فضیلت‌های انسانی، ارزشی و حتی ظاهری را مشاهده كرد به طوری كه در سایه نماز انسان به سرعت می‌تواند جایگاه‌های فضیلت و برتری را طی كند . ایشان ضمن تاکید بر اقامه نماز اول وقت و جماعت در زمان 20 دقیقه ای در ادارات گفت : اقامه نماز اول وقت نه تنها به آرامش افراد كمك می‌كند بلكه به كارآمدی نیروی انسانی مشغول در ادارات و نهادها نیز منجر می‌شود.

وی در ادامه از نماز به عنوان ركن رستگاری انسان در دنیا و آخرت یاد كرد و افزود: اگر نماز هر فرد در جامعه درست و شایسته باشد در سایر زمینه‌ها می‌تواند به مرحله رستگاری و حركت عبودی ارزشمند دست پیدا كند .

رئیس ستاد اقامه نماز استان خراسان شمالی در پایان ضمن تشکر از امام جماعت ، مدیر عامل و تمامی کارکنان این شرکت به خاطر برگزاری نماز باشکوه جماعت در اول وقت گفت : مواردی همچون ضرورت یاد و ذكر خدا، جلوگیری از منكرات، عبودیت و خشوع در پیشگاه مقام ربوبیت، شادابی روح انسان و... را از جمله اهداف و راز و رمز نهفته در امر نماز خواندن دانست و افزود: اگر نماز در قالب و زمان خاص خود انجام شود این اهداف تأمین می‌شود .

پنل اعضای سایت