753

جشنواره نقاشی با موضوع صرفه جویی در مصرف آب برای کودکان و نوجوانان در محل خانه فرهنگ شهرداری بجنورد برگزار گردید .

به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی : در چهارمین روز از هفته صرفه جویی جشنواره نقاشی با موضوع صرفه جویی آب در رده سنی کودکان و نوجوانان در محل خانه فرهنگ شهرداری برگزار شد .

در این جشنواره تعداد زیادی از کودکان و نوجوانان بر روی برگه های سفید و پرده ای که روی دیوار نصب شده بود نقاشی های زیبایی در مورد روشهای صرفه جویی خلق نمودند .

این جشنواره که با هدف نهادینه نمودن مصرف آب برای کودکان به عنوان پایه های اصلی جامعه و گروهی که بیشترین درصد پذیرش آموزش را دارند برگزار گردید.

مهندس سید ابراهیم علوی مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی به همراه معاونین طی بازدیدی که از این جشنواره داشتند به خبرنگار صدا و سیما گفت : شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی در هفته صرفه جویی (یکم تا هفتم تیرماه ) در راستای نهادینه نمودن مصرف آب در بین هم استانی ها اقداماتی را انجام داد که از مهمترین آنها می توان به چاپ کتاب ، بروشور و اقلام تبلیغی و توزیع آن بین مشترکان ، نشست با امامان جمعه و ائمه جماعت استان با موضوع صرفه جویی آب و درخواست از آنان جهت آگاه سازی مردم ، تهیه و پخش تیزر ههای تبلیغاتی از سوی صدا و سیما ، نشست با برنامه سازان صدا و سیما برگزاری جشنواره نقاشی و ... اشاره کرد .

مهندس علوی افزود : آموزش تاثیر گزار آموزشی است که در سنین کودکی و در ناخود آگاه کودکان نقش ببندد و بر این باوریم که بهینه سازی مصرف آب باید از کودکان به عنوان پایه های اصلی آموزش شروع و در خانواده ها گسترش و توسعه یابد .

752

این نکته حائز اهمیت است که این جشنواره از سوی نشریات ، روزنامه ها و صدا و سیما و برنامه رنگین کمان ( برنامه مخصوص کودکان و نوجوانان شبکه استانی خراسان شمالی ) تحت پوشش خبری قرار گرفتند .پنل اعضای سایت